سال جهش تولید
امروز پنج شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹ ۱۸:۰۸
 

اخبار

در سال 1398و در واحدهای فیزیوتراپی اتفاق افتاد

به طور متوسط برای هر نفر مراجعه به بخش فیزیوتراپی 5.5 فعالیت توانبخشی انجام شده است.

خادمی: از اردیبهشت ماه بر اساس دستورالعملهای صادره سازمان و رعایت نکات بهداشتی با نصف ظرفیت قبل ، خدمات فیزیوتراپی به بیماران ارائه می گردد.
     سینا علی خادمی مسئول واحد فیزیوتراپی اصفهان بمناسبت روز ملی فیزیوتراپی در گفتگویی با واحد روابط عمومی علاوه بر اعلام خبر فوق اظهار داشت در سال گذشته بیش از 19 هزار نفر به سه واحد فیزیوتراپی توحید، شاهین شهر وشهرک شهید منتظری مراجعه داشته اند که بر روی 33800عضو بیش از 106هزار فعالیت توانبخشی انجام شده است.
     ایشان اظهار داشت با بهره برداری از دستگاه سی پی ام در بخش فیزیوتراپی توحید در سال گذشته، امکان کمک به روند بهبود سریع بیمارانی که دچار اختلال در عملکرد مفاصل میباشند، فراهم گردید.
    خادمی تصریح کرد: از ابتدای اسفند و بر اساس توصیه دانشگاه علوم پزشکی و دستورالعمل های صادره از سوی سازمان، فعالیت واحدهای فیزیوتراپی سه مرکز تعطیل و صرفا برای بیماران اورژانس  و جراحی شده انجام می گردید و سایر فیزیوتراپیست داوطلبانه در بخش تریاژ همکاری می کردند.
     ایشان از فعال شدن مجدد فیزیوتراپی ها از ابتدای اردیبهشت با رعایت پروتکل های بهداشتی خبر داد و افزود :بر اساس تصمیمات اتخاذ شده مقرر شد واحدها از پذیرش بیماران غیر ضروری اجتناب و با نصف ظرفیت قبل پذیرای بیماران باشند و حتماً درمانگران با وسایل حفاظت فردی خدمات ارائه نمایند. 
     وی متذکر شد، پذیرش بیماران متقاضی استفاده از لیزر به علت نزدیکی فاصله درمانگر و بیمار ممنوع اعلام شده و اضافه کرد: برای هر بیمار وسایل یکبار مصرف از قبیل پد الکتروتراپی و ملحفه استفاده می گردد و قبل از درمان کابین مربوطه ضدعفونی و گند زدایی می گردد.

    این مقام مسئول در پایان بیان کرد در شیفت عصر که بخش فیزیوتراپی برونسپاری گردیده است ، حدود 6000هزار نفر از مراجعین سال گذشته را به خود اختصاص داده است که ضمن ارائه خدمات کیفی تر به ارباب رجوعان ،موجب افزایش رضایتمندی بیماران بویژه کارمندان روزکار شده است.

 
۱ اَمرداد ۱۳۹۹ ۱۴:۳۱
تعداد بازدید : ۳۲۱

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید