در حال بارگذاری...
در حال بارگذاری...

در حال بارگذاری...
دكتر اثنی عشری رئيس بهداشت و درمان صنعت نفت اصفهان درجمع مديران ارشد صنایع نفت اصفهان گزارشی جامع از فعالیتهای سازمان و زیر مجموعه خود ارائه نمود.
17 مهر 1395
باهمکاری آموزش و پژوهش و دانشگاه علوم پزشکی اصفهان کنفرانس "کنترل عفونت" در تاریخ 8 مهرماه در سالن اجتماعات مرکز درمانی توحید برگزار شد.
11 مهر 1395
به گزارش نیپنا؛ در پیام وزیر نفت آمده است: هفتم مهرماه «روز ملی آتش نشانی و ایمنی» یادآور رشادت و ایثار شهدای آتش نشان صنعت نفت و فرصتی مناسب جهت قدردانی از آتش نشانان شجاع و غیور است. ضمن ارج نهادن به مقام آتش نشان این روز را به مجموعه صنعت نفت تبریک عرض نموده و توجه کارکنان محترم به ویژه مدیران را به موارد زیر جلب می کنم.
5 مهر 1395
باهماهنگی واحد آموزش و پژوهش ، دوره آموزش حضوری با عنوان" نقش تغذیه در پیشگیری از انواع سرطان ها" در روز یک شنبه مورخ 4 مهرماه در محل کانون بازنشستگان نفت شاهین شهر برگزار گردید.
5 مهر 1395
صبح امروز و همزمان با ششمین روز ازهفته دفاع مقدس ، بمدیریت و کارکنان ستاد و پلی کلینیک مرکزی توحید با حضور در گلزار شهدا به مقام شامخ شهدای گرانقدر ادای احترام کردند
5 مهر 1395
بمناسبت هفته دفاع مقدس بسیجیان بهداشت ودرمان اصفهان در رزمایش دو روزه امداد و نجات همراه با گردان 123 در پادگان قدس شهرستان علویجه شرکت کردند.
4 مهر 1395
مراسم اختتامیه و اهداء جوایز در تاریخ 17شهریور ماه در سالن پوریای ولی شهرک شهید منتظری برگزار گردید
20 شهريور 1395
رقابت والیبال آقایان سازمان سرانجام با قهرمانی تیم اهواز- ماهشهر ب و نایب قهرمانی تیم شمال شرق به پایان رسید و تیم گچساران به مقام سوم و تیم شمال کشور به مقام چهارمی بسنده کرد.
20 شهريور 1395
بر اساس اعلام تیم داوری نتایج روز اول و دوم رقابت ها و همچنین برنامه های مسابقات تا پایان مشخص گردید.
15 شهريور 1395
گزارش تصویری مراسم اختتامیه ورزش والیبال بانوان سازمان بهداشت ودرمان صنعت نفت
13 شهريور 1395
شنبه , 1 آبان 1395 ب.ظ
به نظر شما میزان انرژی موجود در کدام یک از روغن ها کمتر است ؟
The remote name could not be resolved: 'weather.yahooapis.com'

اخبار
پیام مقام معظم رهبری
کليه حقوق اطلاعات و مطالب اين سايت متعلق به سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت مي باشد.