در حال بارگذاری...
در حال بارگذاری...

در حال بارگذاری...
روز گذشته طی مراسمی به کارکنان بهداشت ودرمان که در اولین المپیاد ورزشی شرکتهای تابعه وزارت نفت اصفهان مقام کسب نمودند توسط آقای دکتر اثنی عشری لوح تقدیر و جوائزی اهداء گردید.
27 خرداد 1394
مراسم معارفه رئیس جديد اداره حراست بهداشت و درمان صنعت نفت اصفهان برگزار شد
23 خرداد 1394
با همکاری و هماهنگی های انجام شده توسط بسیج و روابط عمومی،کاروان بهداشت ودرمان صنعت نفت اصفهان در مرقد مطهر امام راحل(ره) حضور یافتند
16 خرداد 1394
امروز صبح در درمانگاه شهرک شهید منتظری نرم افزار سخن دو به ریاست بهداشت و درمان و سایر مسؤلین حاضر در جلسه معرفی شد.
12 خرداد 1394
به گزارش روابط عمومی اردوی تفریحی و فرهنگی یک روزه نیاسر کاشان با حضور 50 نفر از کارکنان و خانواده هایشان ، در روز پنج شنبه مورخ 7 خرداد ماه برگزار گردید .
9 خرداد 1394
بنابر اعلام امور کارکنان ، افراد واجد شرایط استفاده از سهمیه تخصصی محمود آباد ، زائرسرای مشهد و مامورسراهای سازمان درخواست خود را کتباً اعلام نمایند.
5 خرداد 1394
دکتر اثنی عشری رئیس بهداشت ودرمان اصفهان به مناسبت ولادت با سعادت بزرگ جانباز عالم حضرت ابوالفضل عباس (ع) و روز جانباز در کلیه مراکز درمانی حاضر شدند و به عزیزان جانباز تبریک گفتند
3 خرداد 1394
جلسه بررسی محیط داخل و خارج سازمان در راستای تدوین برنامه استراتژیک جهت روسای مراکز ،مدیران و سرپرستان واحدهای درمانی و ستادی برگزار گردید.
30 ارديبهشت 1394
در آستانه 27 اردیبهشت ماه روز ملی ارتباطات و روابط عمومی، جلسه ای در تاریخ بیست و یکم در محل ستاد با حضور دکتر اثنی عشری رئیس محترم بهداشت ودرمان و با شرکت رابطین روابط عمومی در مراکز درمانی و صنعتی برگزار گردید.
23 ارديبهشت 1394
برگزاري كلاس آموزشي فشار خون بالا توسط استاد گرانقدر دکتر توسلی
20 ارديبهشت 1394
چهارشنبه , 7 امرداد 1394 ق.ظ
به نظر شما میزان انرژی موجود در کدام یک از روغن ها کمتر است ؟

وضعیت کنونی: صاف تا قسمتی ابری
29 ° C :دمای هوا

پیش بینی فردا: صاف تا قسمتی ابری
حداقل دما:19 حداکثر دما:36

اخبار
روز فیزیوتراپیروز جهانی هپاتیت