در حال بارگذاری...
در حال بارگذاری...

در حال بارگذاری...
امروز صبح در درمانگاه شهرک شهید منتظری نرم افزار سخن دو به ریاست بهداشت و درمان و سایر مسؤلین حاضر در جلسه معرفی شد.
12 خرداد 1394
به گزارش روابط عمومی اردوی تفریحی و فرهنگی یک روزه نیاسر کاشان با حضور 50 نفر از کارکنان و خانواده هایشان ، در روز پنج شنبه مورخ 7 خرداد ماه برگزار گردید .
9 خرداد 1394
بنابر اعلام امور کارکنان ، افراد واجد شرایط استفاده از سهمیه تخصصی محمود آباد ، زائرسرای مشهد و مامورسراهای سازمان درخواست خود را کتباً اعلام نمایند.
5 خرداد 1394
دکتر اثنی عشری رئیس بهداشت ودرمان اصفهان به مناسبت ولادت با سعادت بزرگ جانباز عالم حضرت ابوالفضل عباس (ع) و روز جانباز در کلیه مراکز درمانی حاضر شدند و به عزیزان جانباز تبریک گفتند
3 خرداد 1394
جلسه بررسی محیط داخل و خارج سازمان در راستای تدوین برنامه استراتژیک جهت روسای مراکز ،مدیران و سرپرستان واحدهای درمانی و ستادی برگزار گردید.
30 ارديبهشت 1394
در آستانه 27 اردیبهشت ماه روز ملی ارتباطات و روابط عمومی، جلسه ای در تاریخ بیست و یکم در محل ستاد با حضور دکتر اثنی عشری رئیس محترم بهداشت ودرمان و با شرکت رابطین روابط عمومی در مراکز درمانی و صنعتی برگزار گردید.
23 ارديبهشت 1394
برگزاري كلاس آموزشي فشار خون بالا توسط استاد گرانقدر دکتر توسلی
20 ارديبهشت 1394
همزمان با 15 اردیبهشت روز جهانی مامایی جلسه ای با حضور دکتر اثنی عشری و دکتر ترحمی در ستاد بهداشت ودرمان اصفهان برگزار گردید .
16 ارديبهشت 1394
با هماهنگي واحد آموزش و پژوهش در تاريخ سوم ارديبهشت ماه كلاس احياي قلبي ريوي جهت گروه كارشناسان پرستاري در سالن آموزش ستاد برگزار گرديد.
8 ارديبهشت 1394
مدیریت بهداشت ودرمان ابا توجه به شعار سال جهانی بهداشت با عنوان "ایمنی غذا، از مزرعه تا سفره " همانند سال های گذشته اقدام به برپائی نمايشگاه کتاب ،مشاوره های حوزه سلامت و همچنین غرفه آشنایی با محصولات غذایی و ارگانیک نمود.
3 ارديبهشت 1394
دوشنبه , 15 تير 1394 ب.ظ
به نظر شما میزان انرژی موجود در کدام یک از روغن ها کمتر است ؟

وضعیت کنونی: صاف تا قسمتی ابری
32 ° C :دمای هوا

پیش بینی فردا: صاف
حداقل دما:21 حداکثر دما:36

اخبار